Jak zewnętrzni dostawcy wsparcia oprogramowania zapewniają obsługę informatyczną firm

Jak zewnętrzni dostawcy wsparcia oprogramowania zapewniają obsługę informatyczną firm

Informatyczna obsługa firm plusy dla biznesu.
Dlakogo jest outsourcing usług informatycznych?

Wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw od niezależnego dostawcy jest zazwyczaj bardziej kompleksowe, spersonalizowane i szybkie niż wsparcie od dostawcy. Rimini Street, na przykład, zmieniło doświadczenia klientów dzięki swojemu globalnemu zespołowi ekspertów. Inżynierowie ci mają średnio 20 lat doświadczenia zawodowego i są dostępni, aby odpowiedzieć na prośby o wsparcie w ciągu kilku minut. Ich kompleksowe usługi wsparcia obejmują wszystko, od bezpieczeństwa i interoperacyjności między stosami technologicznymi po poprawki błędów i zgodność z przepisami podatkowymi.

Wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street różni się od wsparcia udzielanego przez producenta oprogramowania

Rimini Street jest firmą z grupy Russell 2000(r), która specjalizuje się we wsparciu oprogramowania dla przedsiębiorstw. Firma współpracuje bezpośrednio ze swoimi klientami, aby zapewnić kompleksowe wsparcie, które często obejmuje dostosowanie do potrzeb klienta. Jej usługi wsparcia obejmują również zintegrowane zarządzanie aplikacjami. W rezultacie, klienci mogą zaoszczędzić do 90% na całkowitych kosztach wsparcia oprogramowania. Pozwala im to inwestować w innowacje i tworzyć przewagę konkurencyjną.

Niezależne wsparcie dla oprogramowania dla przedsiębiorstw oferowane przez Rimini Street jest o wiele bardziej spersonalizowane, kompleksowe i responsywne niż to zapewniane przez producenta oprogramowania. Firma poświęciła się poprawie doświadczeń wsparcia klienta i zbudowała światowej klasy zespół inżynierów ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Klienci mogą oczekiwać czasu reakcji w czasie rzeczywistym na problemy, a ich system zostanie przywrócony do działania w krótkim czasie. Kompleksowe usługi wsparcia Rimini Street obejmują wiele obszarów, w tym bezpieczeństwo, interoperacyjność w całym stosie technologicznym, poprawki błędów i zgodność z przepisami podatkowymi.

Rimini Street oferuje również wsparcie premium, które obejmuje zaawansowane funkcje przedłużające cykl życia oprogramowania dla przedsiębiorstw. Pomaga to klientom zmaksymalizować zwrot z inwestycji i zmniejszyć koszty operacyjne. W rezultacie firma zdobyła renomę i jest obecnie zaufanym partnerem największych klientów. Doskonałe wyniki finansowe ugruntowały jej pozycję jako światowego lidera w dziedzinie wsparcia dla oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Rimini Street na nowo zdefiniowała usługi wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw. Jej innowacyjne rozwiązania i funkcje wsparcia pozwalają zaoszczędzić klientom do 90% ich całkowitych kosztów wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw. Rimini Street finansuje również innowacje i inne usługi dla swoich klientów. Usługi te mają na celu jak najlepsze wykorzystanie inwestycji w oprogramowanie i uwolnienie cennych zasobów na inne inicjatywy.

Koszty wsparcia są dużą pozycją w przeciętnym budżecie IT, ale z usługami wsparcia Rimini Street, można otrzymać natychmiastową ulgę, jednocześnie oszczędzając pieniądze w dłuższej perspektywie. Te oszczędności mogą być następnie wykorzystane do finansowania nowych inicjatyw w celu zwiększenia przewagi konkurencyjnej i rozwoju firmy. Usługa zmniejsza również zakłócenia podczas przedłużania cyklu życia bieżących wersji oprogramowania ERP.

Usługi wsparcia świadczone przez firmy trzecie mogą również obejmować dostosowanie i dostrajanie interoperacyjności, które nie są objęte systemem SAP. Usługa jest wspierana przez głównego inżyniera wsparcia technicznego ze średnim 15-letnim doświadczeniem. Oznacza to, że użytkownik nie będzie miał do czynienia z inżynierami młodszego szczebla.

W przeciwieństwie do wsparcia ze strony producenta oprogramowania, Rimini Street zapewnia wsparcie swoim klientom bezpośrednio, zapewniając zaspokojenie potrzeb biznesowych. Ponadto, usługi wsparcia firmy obejmują instalację oprogramowania i szkolenia. Firma zapewni wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać oprogramowanie dla przedsiębiorstw.

Obsługa redundancji

Kiedy firma planuje wprowadzenie zwolnień, powinna upewnić się, że jej pracownicy są w pełni poinformowani. Proces konsultacji powinien rozpocząć się wcześnie. Pracodawca powinien wyjaśnić pracownikom, dlaczego są zwalniani, a także kryteria wyboru, które będą stosowane. Kryteria wyboru muszą być proste i łatwe do zrozumienia.

Kompleksowe wsparcie dla firm w zakresie zwolnień pomaga przedsiębiorstwom obniżyć koszty, zapewnić sprawny przebieg procedury zwolnień z minimalnymi zakłóceniami oraz przedstawić pozytywny wizerunek interesariuszom. Dział HR powinien zapewnić, że pracownicy dotknięci zwolnieniami będą traktowani sprawiedliwie i z szacunkiem. Decyzja o tym, którzy pracownicy otrzymają pomoc, powinna być oparta na charakterze pracy, na umiejętnościach i doświadczeniu danej osoby. Jest to szczególnie ważne, jeśli pracownik posiada specjalistyczną wiedzę lub pełni wysoką funkcję.

Pierwszym krokiem w procesie zwolnień jest podział pracowników na grupy i kategorie stanowisk. Pule te powinny składać się z pracowników, którzy posiadają podobne umiejętności i wykształcenie. Niektórzy pracownicy mogą być w stanie przejąć stanowiska z minimalnym lub żadnym przeszkoleniem. Wielkość puli stanowisk może być również ważna przy określaniu kryteriów selekcji. Mniejsza pula stanowisk pozwala pracodawcy łatwiej dotrzeć do konkretnych pracowników.

Tworząc program zwolnień, firmy muszą upewnić się, że postępują zgodnie z duchem prawa i oferują pracownikom odpowiednią nową rolę. Powinny również zaangażować się w sensowne konsultacje z pracownikami i ich przedstawicielami. Podczas procesu konsultacji, pracodawca powinien wysłuchać pomysłów pracowników i zaoferować alternatywną pracę, jeśli jest dostępna. Powinien również zapewnić pomoc w znalezieniu nowej pracy. Istotne jest, aby jasno przedstawić powody zwolnienia danej osoby.

Korzyści z pomocy przy zwolnieniach mogą wykraczać poza redukcję kosztów. Pomoc przy zwolnieniach poprawia samopoczucie pracowników, zmniejsza stres i pomaga utrzymać poziom wydajności. Dodatkowo może zmniejszyć ryzyko wszczęcia postępowania przed sądem pracy. Pomaga również ograniczyć czas i koszty prawne związane z obroną przed sądem pracy. Wreszcie, pomoc w zwolnieniu może umożliwić pracownikom zagrożonym zwolnieniem podniesienie kwalifikacji.

Proces zwolnień może być skomplikowany i trudny dla firmy, a konsekwencje prawne i finansowe mogą być kosztowne. Firmy, które nie są przygotowane do właściwego podejścia do kwestii zwolnień, mogą ucierpieć na reputacji. Dlatego ważne jest, aby rozważyć właściwe podejście do procesu zwolnień. Dobrze przeprowadzony proces zwolnień pomoże firmie uniknąć niepotrzebnych pułapek prawnych i zapewni najłagodniejszy proces zwolnień.

Proces zwolnień może trwać nawet trzy tygodnie, w zależności od stopnia skomplikowania. Proces ten rozpocznie się jednak dopiero wtedy, gdy zaistnieje uzasadniony powód redukcji liczby pracowników. Pracodawca może być zmuszony do zmiany swojej struktury i opisu stanowisk, aby dokonać zwolnień.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.